Pokračováním v používání našich stránek souhlasíte s zpracováním souborů cookie, které zajišťují správné fungování webu.

Dodání a vrácení

Zboží se odesílá dopravní společností vybranou odesílatelem po 2 dnech od obdržení platby spolu s poskytnutím čísla zásilky a stránky dopravní společností pro sledování zásilky. Pokud zvolíte jinou společnost pro dodání, bude se za to strhávat poplatek. Kontaktuje nás předtím, než zvolíte jiný způsob dodání. Budete moci sledovat stav vaší objednávky nezávisle na zvoleném způsobu platby.


Cena dodání zahrnuje náklady na zpracování, zabalení a poštovní výdaje, ale nezahrnuje celní poplatky a daně. Náklady na zpracování jsou pevně stanoveny, ale náklady na přepravu se mohou lišit na základě váhy zásilky.  Doporučujeme Vám spojovat objednávky. Protože nemůžeme sami spojit dvě zvláštní objednávky, cena dodání se pro ně bude počítat zvlášť. Zodpovídáte za odesílání zboží, ale my pohlídáme křehké zboží. Můžeme také pojistit odeslání, v tomto případě pokud bude zboží poškozeno během dopravování nebo dodání, případně bude ztraceno, pojištění pokryje  potřebné náklady.  

Zboží se zabaluje do krabic optimální velikostí a s dostatečnou úrovní ochrany.
Váš tým Diacom.