Pokračováním v používání našich stránek souhlasíte s zpracováním souborů cookie, které zajišťují správné fungování webu.

Ke stažení

Pro práci s většinou přístrojů vyráběných společností Diacom Technology® je potřeba nainstalovat do počítače patřičné drivery a software vhodný pro konkrétní přístroj.  Na začátku se podívejte na název vašeho přístroje a stáhněte si patřičný driver z uvedeného dole seznamu kliknutím na název přístroje:

Veškerý software, vyráběný společností Diacom Technology® je zdarma a je určen pro práci s přístroji Diacom. Část softwaru slouží k výzkumu a pochopení různých fyzických, chemických, biologických a matematických modulů, vytvářených samotným softwarem pomocí přístrojů Diacom. Není vědeckou nebo zdravotnickou a neslouží ke stanovení diagnozy nebo k léčbě člověka. Můžete si stáhnou a nainstalovat potřebné programy z následujícího seznamu:

PŘIPRAVENÉ SOFTWARY:

DOPLŇKY:

  • Diacom-Updater
  • Aktivace přístroje
  • Aktivace klíčů

BETA-VERZE:

  • Diacom-Urmium3D-Demo
  • Diacom-Helper

Co v sobě vlastně skrývají přístroje vyráběné společností “DIACOM”? Zde bychom chtěli hosty našich stránek seznámit s produkci „DIACOM“ a co nejlépe představit obor, kterým se naše společnost zabývá - výroba přístrojů pro alternativní a klasickou medicínu.

Hlavní a nejdůležitější vlastností společností je správná organizace práce, zakládájící se spolupráci a výměně mnohaletých zkušeností odborníků z různých oblastí a států, což umožňuje vytvářet a zpracovávat unikátní a kvalitní produkci s použitím nejnovějších vědeckých a technických objevů.  Jde o takzvanou symbiózu a spojení snahy každého odborníka a zaměstnance naší společností pro dosažení co nejlepších výsledků. Důležitá je také zpětná vazba společností „DIACOM“. Vážíme si názorů našich uživatelů, což se samozřejmě odráží v konečné kvalitě vyráběných přístrojů a softwarů.

Spolu s neustálým vývojem technologií se vyvíjí i naše společnost. Naše produkce se zdokonaluje, rozšiřuje se a aktualizuje se proto, aby co nejvíc vyhovovala potřebám kupujících a konečných uživatelů.

 Naší největší prioritou je samozřejmě kvalita vyráběné produkce, díky čemuž se naší přístroje odlišují od analogických výrobků konkurence.  Popularita našich přístrojů se dá podložit nekonečnými pokusy o zfalšování. Ale společnosti „DIACOM“  to není zdaleka lhostejné, proto se snaží udělat vše, aby zabránila falešné produkci se dostat na trh. Snažíme se sledovat situaci na trhu a co nejrychleji Vás informovat o nalezení falešné produkce, ukázat fotografie a krátký popis. Čas od času naše společnost provádí akce, které mají za cíl pomáhat klientům, kteří zakoupili nekvalitní falešnou produkci. Pomoc spočívá ve výměně přístroje na originální model na základě výhodnějších podmínek. Dále „DIACOM“ provádí akce, zaměřené na výměnu používaných přístrojů za nové.  Takové chování svědčí o tom, že společnost si velmi váží svých uživatelů a vždy se s nimi snaží navázat vztah, zakládájící se na důvěře, podpoře a vzájemné pomoci.
Staráme se o naše zákazníky a chceme jim nabízet vždy to nejlepší, co můžeme udělat.  
Mnohaleté zkušeností, zavedení inovací, neustále se zdokonalování - to vše je neoddělitelnou součástí naší produkce.

Software “DIACOM" – je další důležitou součástí naší produkce. Vývoje programů pro přístroje “DIACOM” se účastní nejlepší programátoři, inženýři, lékaře, právníci, designeři a další odborníci.  Je potřeba poznamenat, že co se týče našich zaměstnanců, mnohaleté zkušeností nejsou nejdůležitějším faktorem. Má to zajisté důležitou roli. Zároveň ale spolupracujeme s mladými odborníky, kteří dost často mají nový, všestranný, osobitý a mnohdy absolutně unikátní pohled, což umožňuje vytvářet jedinečnou a kvalitní produkci - software Diacom. Předtím, než se koneční verze programu zveřejní, procházíme dlouhým a vytrvalým procesem, kdy neustále diskutujeme, provádíme takzvaný brainstorming, provádíme konzultace, probíráme úspěchy a porážky.  Neustále se zdokonalování a vyhovování kritériím svého oboru - jsou dalším důkazem toho, že společnost “DIACOM TECHNOLOGY” jde s dobou.

V čem jsme tedy tak unikátní? Podíváme se na cestu, kterou jsme zvolili při vytváření softwarů.  Půjde o naší touhu neomezovat uživatelé minimální kompletaci  softwaru tím, že ho necháme na nosiči, ale naopak nabízet nestandardní alternativní způsob - použití Internetu. V moderní době se málokdy setkáme s místem bez internetového připojení.  Mezinárodní systém propojených počítačových sítí umožnující uchování a předávání informací se dostal skoro do každé domácností.  Je již 2,4 miliardy uživatelů internetu, třetina celé populace naší planety. Proč jsme si tedy vybrali Internet? Máme jednoduchou odpověď – operativní předání informací umožňuje rychle dodávat naši nejnovější výrobky, což v rychlém tempu moderního života ocení každý.  Přitom vždy nabízíme možnost odeslání disku se softwarem, pokud si to zákazník přeje, to ale nezaručuje, že vždy budete dostávat naši nejnovější výrobky.

Kde se dá stáhnou vše potřebné? Stačí zvolit potřebný oddíl patřičného softwaru a stáhnout si ho, kliknutím na odkaz pro stahování.  Na stránce softwaru se můžete seznámit s krátkým popisem softwaru - jak funguje a k čemu slouží.


Navíc pro podrobnější výzkum programu máme v plánu v nejbližší době pro Vás připravit video lekce pro práci s jakýmkoliv softwarem.  Také jsme zahájili otevírání “Autorizovaných servisních a výukových centrů DIACOM”, jejichž cílem je kvalifikační příprava odborníků pro budoucí práci s naší produkci. Nyní se tím zabývají naší oficiální představitelé vystupující s podporou společnosti - výrobce.


Opravdu doufáme, že vše, co děláme, pomůže zdokonalovat produkci a umožní správou a pohodlnou práci s přístroji a softwary. Snažíme se vynaložit co nejvíc úsilí, abychom toho dosáhli.


Staňte se také součástí našeho týmu! Je přece mnohem jednodušší spolu zvládat nesnáze! A zajisté to přinese výsledky!